T93YA502KT20
מק"ט מוצר של DigiKey
T93YA-5.0K-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
T93YA502KT20
תיאור
TRIMMER 5K OHM 0.5W PC PIN TOP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
5 kOhms 0.5W, 1/2W פיני PC חור מעבר פוטנציומטר טרימר (Trimmer) Cermet 21.0 סיבוב כוונון עילי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
T93YA502KT20 דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
יצרן
Vishay Sfernice
מספר הסיבובים
21.0
סדרה
סוג כוונון
כוונון עילי
אריזה
צינור
חומר התנגדותי
Cermet
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
חור מעבר
התנגדות
5 kOhms
תצורת הסיומת
פיני PC
הספק (Watts)
0.5W, 1/2W
גודל / מידה
מלבני - פאה ‎‎‎0.382"‎‏‏ × ‎0.197"‎‏ (9.70 מ"מ ×‏ 5.00 מ"מ)‎
טולרנס
±10%