TS53YL103MR10
מק"ט מוצר של DigiKey
TS53YL-10KTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
TS53YL-10KCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
TS53YL-10KDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TS53YL103MR10
תיאור
TRIMMER 10K OHM 0.25W GW TOP ADJ
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 kOhms 0.25W, 1/4W דמוי כנף הרכבה משטחית פוטנציומטר טרימר (Trimmer) Cermet 1.0 סיבוב כוונון עילי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
TS53YL103MR10 דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
יצרן
Vishay Sfernice
מספר הסיבובים
1.0
סדרה
סוג כוונון
כוונון עילי
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
חומר התנגדותי
Cermet
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
התנגדות
10 kOhms
תצורת הסיומת
דמוי כנף
הספק (Watts)
0.25W, 1/4W
גודל / מידה
מרובע - פאה ‎‎‎0.197"‎‏‏ × ‎0.197"‎‏ (5.00 מ"מ ×‏ 5.00 מ"מ)‎
טולרנס
±20%