TSM4YJ102KR05
מק"ט מוצר של DigiKey
716-TSM4YJ102KR05TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
716-TSM4YJ102KR05CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
716-TSM4YJ102KR05DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TSM4YJ102KR05
תיאור
TRIMMER 1K OHM 0.25W GW TOP ADJ
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1 kOhms 0.25W, 1/4W דמוי כנף הרכבה משטחית פוטנציומטר טרימר (Trimmer) Cermet 11.0 סיבוב כוונון עילי
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
יצרן
Vishay Sfernice
מספר הסיבובים
11.0
סדרה
סוג כוונון
כוונון עילי
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
חומר התנגדותי
Cermet
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
התנגדות
1 kOhms
תצורת הסיומת
דמוי כנף
הספק (Watts)
0.25W, 1/4W
גודל / מידה
מלבני - פאה ‎‎‎0.189"‎‏‏ × ‎0.138"‎‏ (4.80 מ"מ ×‏ 3.50 מ"מ)‎
טולרנס
±10%