IRFSL11N50APBF אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
Alpha & Omega Semiconductor Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
תעלת N 500 V 11A (Tc) 190W (Tc) חור מעבר TO-262-3
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
IRFSL11N50APBF
מק"ט מוצר של DigiKey
IRFSL11N50APBF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IRFSL11N50APBF
תיאור
MOSFET N-CH 500V 11A TO262-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4‏ ב-µA‏250‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
51 nC @ 10 V
Vgs (מקס')
±30V
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
1426 pF @ 25 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
190W (Tc)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
500 V
סוג ההרכבה
חור מעבר
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
TO-262-3
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V