SIHA25N60EFL-GE3
מק"ט מוצר של DigiKey
742-SIHA25N60EFL-GE3TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
742-SIHA25N60EFL-GE3CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SIHA25N60EFL-GE3
תיאור
N-CHANNEL 600V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 28
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 600 V 25A (Tc) 39W (Tc) חור מעבר TO-220 מארז מלא
קטגוריה
Rds מצב מופעל (מקס') @ Id, Vgs
mOhm‏146‏, A‏12.5‏, V‏10‏
יצרן
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏5‏ ב-µA‏250‏
סדרה
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
75 nC @ 10 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Vgs (מקס')
±30V
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
2274 pF @ 100 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
39W (Tc)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
600 V
סוג ההרכבה
חור מעבר
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
TO-220 מארז מלא
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V