SIHA25N60EFL-GE3 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | N-CHANNEL 600V |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 28 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | תעלת N 600 V 25A (Tc) 39W (Tc) חור מעבר TO-220 מארז מלא |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | Rds מצב מופעל (מקס') @ Id, Vgs mOhm146, A12.5, V10 |
יצרן | Vgs(th) (מקס') @ Id V5 ב-µA250 |
סדרה | מטען שער (Qg) (מקס') ב- Vgs 75 nC @ 10 V |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) | Vgs (מקס') ±30V |
סטטוס החלק פעיל | קיבוליות כניסה (Ciss) (מקס') ב- Vds 2274 pF @ 100 V |
סוג FET | פיזור הספק (מקס') 39W (Tc) |
טכנולוגיה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 150°C (TJ) |
מתח מרזב-למקור (Vdss) 600 V | סוג ההרכבה חור מעבר |
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C | מארז ההתקן של הספק TO-220 מארז מלא |
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ') 10V | מארז / תיבה |