SIHG100N60E-GE3
מק"ט מוצר של DigiKey
SIHG100N60E-GE3-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SIHG100N60E-GE3
תיאור
MOSFET N-CH 600V 30A TO247AC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 600 V 30A (Tc) 208W (Tc) חור מעבר TO-247AC
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏5‏ ב-µA‏250‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
50 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±30V
אריזה
צינור
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
1851 pF @ 100 V
סטטוס החלק
פעיל
פיזור הספק (מקס')
208W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
טכנולוגיה
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח מרזב-למקור (Vdss)
600 V
מארז ההתקן של הספק
TO-247AC
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V