SIHG22N50D-GE3 פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
ישירים
Microchip Technology
קיים במלאי: 408
גיליון נתונים
דומים
IXYS
קיים במלאי: 600
גיליון נתונים
דומים
IXYS
קיים במלאי: 6
קיים במלאי: 656
תעלת N 500 V 22A (Tc) 312W (Tc) חור מעבר TO-247AC
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
SIHG22N50D-GE3
מק"ט מוצר של DigiKey
SIHG22N50D-GE3-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SIHG22N50D-GE3
תיאור
MOSFET N-CH 500V 22A TO247AC
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏5‏ ב-µA‏250‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
98 nC @ 10 V
אריזה
צינור
Vgs (מקס')
±30V
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
1938 pF @ 100 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
312W (Tc)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
500 V
סוג ההרכבה
חור מעבר
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
TO-247AC
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V