SIHG24N65EF-GE3 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
onsemi
קיים במלאי: 182
גיליון נתונים
דומים
Infineon Technologies
קיים במלאי: 270
גיליון נתונים
IXYS
קיים במלאי: 5,042
IXYS
קיים במלאי: 0
Rohm Semiconductor
Taiwan Semiconductor Corporation
קיים במלאי: 265
תעלת N 650 V 24A (Tc) 250W (Tc) חור מעבר TO-247AC
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
SIHG24N65EF-GE3
מק"ט מוצר של DigiKey
SIHG24N65EF-GE3-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SIHG24N65EF-GE3
תיאור
MOSFET N-CH 650V 24A TO247AC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 28
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4‏ ב-µA‏250‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
122 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±30V
אריזה
צינור
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
2774 pF @ 100 V
סטטוס החלק
פעיל
פיזור הספק (מקס')
250W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
טכנולוגיה
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח מרזב-למקור (Vdss)
650 V
מארז ההתקן של הספק
TO-247AC
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V