SIHG47N60EF-GE3
מק"ט מוצר של DigiKey
SIHG47N60EF-GE3-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SIHG47N60EF-GE3
תיאור
MOSFET N-CH 600V 47A TO247AC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 28
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 600 V 47A (Tc) 379W (Tc) חור מעבר TO-247AC
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SIHG47N60EF-GE3 דגמים
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4‏ ב-µA‏250‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
225 nC @ 10 V
אריזה
צינור
Vgs (מקס')
±30V
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
4854 pF @ 100 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
379W (Tc)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
600 V
סוג ההרכבה
חור מעבר
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
TO-247AC
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V