SIJH5800E-T1-GE3
מק"ט מוצר של DigiKey
742-SIJH5800E-T1-GE3TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
742-SIJH5800E-T1-GE3CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
742-SIJH5800E-T1-GE3DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SIJH5800E-T1-GE3
תיאור
N-CHANNEL 80 V (D-S) 175C MOSFET
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 55
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 80 V 30A (Ta), 302A (Tc) 3.3W (Ta), 333W (Tc) הרכבה משטחית PowerPAK® 8 x 8
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SIJH5800E-T1-GE3 דגמים
קטגוריה
Rds מצב מופעל (מקס') @ Id, Vgs
mOhm‏1.35‏, A‏20‏, V‏10‏
יצרן
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4‏ ב-µA‏250‏
סדרה
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
155 nC @ 10 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
Vgs (מקס')
±20V
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
7730 pF @ 40 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
3.3W (Ta), 333W (Tc)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
80 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
PowerPAK® 8 x 8
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
7.5V, 10V