SIZ300DT-T1-GE3 פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
מומלצי MFR
Vishay Siliconix
קיים במלאי: 5,300
גיליון נתונים
דומים
onsemi
קיים במלאי: 21
גיליון נתונים
דומים
onsemi
קיים במלאי: 2,210
MOSFET‏ - מערכים 30V 11A, 28A 16.7W, 31W הרכבה משטחית 8-PowerPair®
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
SIZ300DT-T1-GE3
מק"ט מוצר של DigiKey
SIZ300DT-T1-GE3TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SIZ300DT-T1-GE3CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SIZ300DT-T1-GE3DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SIZ300DT-T1-GE3
תיאור
MOSFET 2N-CH 30V 11A 8POWERPAIR
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
SIZ300DT-T1-GE3 דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
Rds מצב מופעל (מקס') @ Id, Vgs
mOhm‏24‏, A‏9.8‏, V‏10‏
יצרן
Vishay Siliconix
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏2.4‏ ב-µA‏250‏
סדרה
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
12nC ב-10V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
400pF ב-15V
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
הספק - מקס'
16.7W, 31W
טכנולוגיה
MOSFET (תחמוצת מתכת)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
תצורה
שתי תעלות-N (חצי-גשר)
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מאפיין FET
שער רמה לוגית
מארז‏ / תיבה
‎8-PowerWDFN
מתח מרזב-למקור (Vdss)
30V
מארז ההתקן של הספק
8-PowerPair®
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
11A, 28A