SIZF5300DT-T1-GE3 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | MOSFET 2N-CH 30V 35A PWRPAIR |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 55 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | MOSFET - מערכים 30V 35A (Ta), 125A (Tc) 4.5W (Ta), 56.8W (Tc) הרכבה משטחית PowerPAIR® 3x3FS |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | SIZF5300DT-T1-GE3 דגמים |
קטגוריה | Vgs(th) (מקס') @ Id V2 ב-µA250 |
יצרן Vishay Siliconix | מטען שער (Qg) (מקס') ב- Vgs 32nC ב-10V |
סדרה | קיבוליות כניסה (Ciss) (מקס') ב- Vds 1480pF ב-15V |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | הספק - מקס' 4.5W (Ta), 56.8W (Tc) |
סטטוס החלק פעיל | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 150°C (TJ) |
טכנולוגיה MOSFET (תחמוצת מתכת) | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
תצורה 2 תעלות N (כפול) | מארז / תיבה 12-PowerPair™ |
מתח מרזב-למקור (Vdss) 30V | מארז ההתקן של הספק PowerPAIR® 3x3FS |
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C 35A (Ta), 125A (Tc) | מספר מוצר בסיס |