SQD10N30-330H_4GE3
מק"ט מוצר של DigiKey
742-SQD10N30-330H_4GE3TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
742-SQD10N30-330H_4GE3CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
742-SQD10N30-330H_4GE3DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SQD10N30-330H_4GE3
תיאור
N-CHANNEL 300-V (D-S) 175C MOSFE
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 300 V 10A (Tc) 107W (Tc) הרכבה משטחית ‎TO-252AA‎
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4.4‏ ב-µA‏250‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
47 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±30V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
2190 pF @ 25 V
סטטוס החלק
פעיל
פיזור הספק (מקס')
107W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
טכנולוגיה
דירוג
לרכב
מתח מרזב-למקור (Vdss)
300 V
הרשאה
AEC-Q101
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V