SQD23N06-31L_T4GE3 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Vishay Siliconix
קיים במלאי: 2,000
גיליון נתונים
תעלת N 60 V 23A (Tc) 37W (Tc) הרכבה משטחית ‎TO-252AA‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
SQD23N06-31L_T4GE3
מק"ט מוצר של DigiKey
742-SQD23N06-31L_T4GE3TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SQD23N06-31L_T4GE3
תיאור
MOSFET N-CH 60V 23A TO252AA
תיאור מפורט
קטגוריה
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
24 nC @ 10 V
יצרן
Vgs (מקס')
±20V
סדרה
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
845 pF @ 25 V
פיזור הספק (מקס')
37W (Tc)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
60 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
‎TO-252AA‎
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
4.5V, 10V