SUM90P10-19L-E3
מק"ט מוצר של DigiKey
SUM90P10-19L-E3TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SUM90P10-19L-E3CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SUM90P10-19L-E3DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SUM90P10-19L-E3
תיאור
MOSFET P-CH 100V 90A TO263
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 30
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת P 100 V 90A (Tc) 13.6W (Ta), 375W (Tc) הרכבה משטחית TO-263 (D2PAK)
מודלים EDA/CAD
SUM90P10-19L-E3 דגמים
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏3‏ ב-µA‏250‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
326 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±20V
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
11100 pF @ 50 V
פיזור הספק (מקס')
13.6W (Ta), 375W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
100 V
מארז ההתקן של הספק
TO-263 (D2PAK)
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
4.5V, 10V