SUP85N15-21-E3
מק"ט מוצר של DigiKey
SUP85N15-21-E3-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SUP85N15-21-E3
תיאור
MOSFET N-CH 150V 85A TO220AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 38
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 150 V 85A (Tc) 2.4W (Ta), 300W (Tc) חור מעבר ‎TO-220AB‎
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4‏ ב-µA‏250‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
110 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±20V
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
4750 pF @ 25 V
פיזור הספק (מקס')
2.4W (Ta), 300W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
150 V
מארז ההתקן של הספק
‎TO-220AB‎
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V