SUP90100E-GE3
מק"ט מוצר של DigiKey
742-SUP90100E-GE3-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SUP90100E-GE3
תיאור
N-CHANNEL 200 V (D-S) MOSFET TO-
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 42
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 200 V 150A (Tc) 375W (Tc) חור מעבר ‎TO-220AB‎
קטגוריה
Rds מצב מופעל (מקס') @ Id, Vgs
mOhm‏10.9‏, A‏16‏, V‏10‏
יצרן
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4‏ ב-µA‏250‏
סדרה
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
110 nC @ 10 V
אריזה
בתפזורת
Vgs (מקס')
±20V
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
3930 pF @ 100 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
375W (Tc)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
200 V
סוג ההרכבה
חור מעבר
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
‎TO-220AB‎
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
7.5V, 10V