132B20103
מק"ט מוצר של DigiKey
132B20103-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
132B20103
תיאור
POT 10K OHM 2.75W WIREWOUND LIN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10k Ohm 1 סעפות לינארי הרכבה בלוח פוטנציומטר ללא 1.0 סיבוב חוט מלופף 2.75W צריח הלחמה
קטגוריה
סוג כוונון
מוגדר משתמש
יצרן
Vishay Spectrol
מקדם טמפרטורה
±20ppm/°C
סדרה
סיבוב
340°
אריזה
בתפזורת
חומר התנגדותי
חוט מלופף
סטטוס החלק
פעיל
תצורת הסיומת
צריח הלחמה
התנגדות (Ohms)
10k
סוג מפעיל (Actuator)
מחורץ
טולרנס
±3%
אורך מפעיל (Actuator)
0.875‏ אינץ' (22.23‏ מ"מ)
הספק (Watts)
2.75W