249BBHS0XB25253KA
מק"ט מוצר של DigiKey
693-249BBHS0XB25253KA-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
249BBHS0XB25253KA
תיאור
POT 25K OHM 1W CERMET LINEAR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
25k Ohm 1 סעפות לינארי הרכבה בלוח פוטנציומטר ללא 1.0 סיבוב Cermet 1W פיני PC
קטגוריה
מספר קבצים
1
יצרן
Vishay Spectrol
סוג כוונון
כוונון צידי
סדרה
מקדם טמפרטורה
±150ppm/°C
אריזה
תיבה
סיבוב
295°
סטטוס החלק
פעיל
חומר התנגדותי
Cermet
התנגדות (Ohms)
25k
תצורת הסיומת
פיני PC
טולרנס
±10%
סוג מפעיל (Actuator)
מחורץ
הספק (Watts)
1W
אורך מפעיל (Actuator)
0.750‏ אינץ' (19.05‏ מ"מ)
מתג מובנה
ללא
0.250‏ אינץ' (6.35‏ מ"מ)
מספר הסיבובים
1.0
תבריג תותב
מאפיינים
אטום
סוג ההרכבה
הרכבה בלוח
הולך וצר (Taper)
לינארי
גודל - גוף
מרובע - פאה ‎‎‎0.500"‎‏‏ × ‎0.500"‎‏ (12.70 מ"מ ×‏ 12.70 מ"מ)‎