357B2502MAB251S22
מק"ט מוצר של DigiKey
SP357B2-5.0K-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
357B2502MAB251S22
תיאור
POT 5K OHM 1W PLASTIC LINEAR
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
5k Ohm 1 סעפות לינארי הרכבה בלוח פוטנציומטר ללא 1.0 סיבוב פלסטיק מוליך 1W צריח הלחמה
קטגוריה
סוג כוונון
מוגדר משתמש
יצרן
Vishay Spectrol
מקדם טמפרטורה
±600ppm/°C
סדרה
סיבוב
340°
אריזה
בתפזורת
חומר התנגדותי
פלסטיק מוליך
סטטוס החלק
פעיל
תצורת הסיומת
צריח הלחמה
התנגדות (Ohms)
5k
סוג מפעיל (Actuator)
מחורץ
טולרנס
±20%
אורך מפעיל (Actuator)
0.874‏ אינץ' (22.20‏ מ"מ)
הספק (Watts)
1W