293D106X9025C2TE3
מק"ט מוצר של DigiKey
718-1050-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
718-1050-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
718-1050-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
293D106X9025C2TE3
תיאור
CAP TANT 10UF 10% 25V 2312
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 35
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 µF יצוק קבלי טנטלום 25 V 2312 (6032 מטרי) 1.5Ohm
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
293D106X9025C2TE3 דגמים
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
1.5Ohm
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
2312 (6032 מטרי)
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
אורך 0.236‏ אינץ' x‏ רוחב 0.126‏ אינץ' (6.00 מ"מ x‏ 3.20‏ מ"מ)
קיבוליות
גובה - מקובע (מרבי)
0.110‏ אינץ' (2.79‏ מ"מ)
טולרנס
±10%
קוד גודל של היצרן
C
מתח - נומינלי
25 V