293D107X06R3D2TE3
מק"ט מוצר של DigiKey
718-293D107X06R3D2TE3TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
718-293D107X06R3D2TE3CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
718-293D107X06R3D2TE3DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
293D107X06R3D2TE3
תיאור
CAP TANT 100UF 20% 6.3V 2917
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 31
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 µF יצוק קבלי טנטלום 6.3 V 2917 (7343 מטרי) 700mOhm
מודלים EDA/CAD
293D107X06R3D2TE3 דגמים
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
700mOhm
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
מארז‏ / תיבה
2917 (7343 מטרי)
גודל / מידה
אורך 0.287‏ אינץ' x‏ רוחב 0.169‏ אינץ' (7.30 מ"מ x‏ 4.30‏ מ"מ)
קיבוליות
גובה - מקובע (מרבי)
0.122‏ אינץ' (3.10‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
קוד גודל של היצרן
D
מתח - נומינלי
6.3 V