293D225X9010A2TE3
מק"ט מוצר של DigiKey
718-1130-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
718-1130-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
718-1130-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
293D225X9010A2TE3
תיאור
CAP TANT 2.2UF 10% 10V 1206
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 31
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2.2 µF יצוק קבלי טנטלום 10 V 1206 (3216 מטרי) 6.3Ohm
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
293D225X9010A2TE3 דגמים
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
6.3Ohm
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
1206 (3216 מטרי)
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.063‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 1.60‏ מ"מ)
קיבוליות
גובה - מקובע (מרבי)
0.071‏ אינץ' (1.80‏ מ"מ)
טולרנס
±10%
קוד גודל של היצרן
A
מתח - נומינלי
10 V