53D212G035GJ6E3
מק"ט מוצר של DigiKey
53D212G035GJ6E3-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
53D212G035GJ6E3
תיאור
CAP ALUM 2100UF 35V AXIAL TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 30
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2100 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום אקסיאלי, קופסה mOhm‏111‏ ב-Hz‏120‏ 1000 שעות ב-85°C
קטגוריה
אורך חיים @ טמפרטורה
1000 שעות ב-85°C
יצרן
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סדרה
קיטוב
Polar
אריזה
בתפזורת
יישומים
סטטוס החלק
פעיל
זרם אדווה בתדר נמוך
1.59 A @ 120 Hz
קיבוליות
זרם אדווה בתדר גבוה
1.829 A @ 1 kHz
טולרנס
-10%, +75%
גודל / מידה
קוטר 0.760‏ אינץ' x‏ אורך 1.642‏ אינץ' (41.70‏ מ"מ x‏ 19.30‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
35 V