591D107X9016D2T20H | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP TANT 100UF 10% 16V 2917 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 25 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 100 µF ציפוי משמר קבלי טנטלום 16 V 2917 (7343 מטרי) 75mOhm |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | 591D107X9016D2T20H דגמים |
קטגוריה | ESR (התנגדות טורית שקולה) 75mOhm |
יצרן | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
סדרה | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | מארז / תיבה 2917 (7343 מטרי) |
סטטוס החלק פעיל | גודל / מידה אורך 0.295 אינץ' x רוחב 0.169 אינץ' (7.50 מ"מ x 4.30 מ"מ) |
קיבוליות | גובה - מקובע (מרבי) 0.079 אינץ' (2.00 מ"מ) |
טולרנס ±10% | קוד גודל של היצרן D |
מתח - נומינלי 16 V | מאפיינים שימוש כללי |