592D107X06R3D2T15H זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
שדרוג
Vishay Sprague
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Vishay Sprague
קיים במלאי: 4,184
גיליון נתונים
דומים
KEMET
KEMET
קיים במלאי: 500
KYOCERA AVX
קיים במלאי: 554
KYOCERA AVX
100 µF ציפוי משמר קבלי טנטלום 6.3 V 2917 (7343 מטרי) 260mOhm
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
592D107X06R3D2T15H
מק"ט מוצר של DigiKey
592D107X06R3D2T15H-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
592D107X06R3D2T15H
תיאור
CAP TANT 100UF 20% 6.3V 2917
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 25
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
592D107X06R3D2T15H דגמים
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
260mOhm
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
מארז‏ / תיבה
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
אורך 0.295‏ אינץ' x‏ רוחב 0.169‏ אינץ' (7.50 מ"מ x‏ 4.30‏ מ"מ)
קיבוליות
גובה - מקובע (מרבי)
טולרנס
±20%
קוד גודל של היצרן
D
מתח - נומינלי
6.3 V