592D107X9016D2T20H
מק"ט מוצר של DigiKey
718-592D107X9016D2T20HTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
718-592D107X9016D2T20HCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
718-592D107X9016D2T20HDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
592D107X9016D2T20H
תיאור
CAP TANT 100UF 10% 16V 2917
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 25
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 µF ציפוי משמר קבלי טנטלום 16 V 2917 (7343 מטרי) 150mOhm
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
592D107X9016D2T20H דגמים
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
150mOhm
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
2917 (7343 מטרי)
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
אורך 0.295‏ אינץ' x‏ רוחב 0.169‏ אינץ' (7.50 מ"מ x‏ 4.30‏ מ"מ)
קיבוליות
גובה - מקובע (מרבי)
0.079‏ אינץ' (2.00‏ מ"מ)
טולרנס
±10%
קוד גודל של היצרן
D
מתח - נומינלי
16 V