T50D337M6R3C0025 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP TANT POLY 330UF 6.3V 2917 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 330 µF יצוק קבלי פולימר - טאנטאלום 6.3 V 2917 (7343 מטרי) mOhm25 ב-kHz100 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | T50D337M6R3C0025 דגמים |
קטגוריה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
יצרן Vishay Sprague | אורך חיים @ טמפרטורה 2000 שעות ב-125°C |
סדרה | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | מארז / תיבה 2917 (7343 מטרי) |
קיבוליות 330 µF | גובה - מקובע (מרבי) 0.122 אינץ' (3.10 מ"מ) |
טולרנס ±20% | קוד גודל של היצרן D |
מתח - נומינלי 6.3 V | ערכים נקובים AEC-Q200 |