T50D337M6R3C0025
מק"ט מוצר של DigiKey
718-T50D337M6R3C0025TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
718-T50D337M6R3C0025CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
718-T50D337M6R3C0025DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
T50D337M6R3C0025
תיאור
CAP TANT POLY 330UF 6.3V 2917
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
330 µF יצוק קבלי פולימר - טאנטאלום 6.3 V 2917 (7343 מטרי) mOhm‏25‏ ב-kHz‏100‏
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
T50D337M6R3C0025 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
Vishay Sprague
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-125°C
סדרה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
2917 (7343 מטרי)
סטטוס החלק
אפשרות אחרונה לרכישה
גודל / מידה
אורך 0.287‏ אינץ' x‏ רוחב 0.169‏ אינץ' (7.30 מ"מ x‏ 4.30‏ מ"מ)
קיבוליות
330 µF
גובה - מקובע (מרבי)
0.122‏ אינץ' (3.10‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
קוד גודל של היצרן
D
מתח - נומינלי
6.3 V