T55A107M6R3C0150
מק"ט מוצר של DigiKey
718-1988-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
718-1988-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
718-1988-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
T55A107M6R3C0150
תיאור
CAP TANT POLY 100UF 6.3V 1206
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 33
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 µF יצוק קבלי פולימר - טאנטאלום 6.3 V 1206 (3216 מטרי) mOhm‏150‏ ב-kHz‏100‏
מודלים EDA/CAD
T55A107M6R3C0150 דגמים
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏150‏ ב-kHz‏100‏
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
מארז‏ / תיבה
1206 (3216 מטרי)
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.063‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 1.60‏ מ"מ)
קיבוליות
100 µF
גובה - מקובע (מרבי)
0.071‏ אינץ' (1.80‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
קוד גודל של היצרן
A
מתח - נומינלי
6.3 V