T55B157M6R3C0035 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP TANT POLY 150UF 6.3V 1411 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 53 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 150 µF יצוק קבלי פולימר - טאנטאלום 6.3 V 1411 (3528 מטרי) mOhm35 ב-kHz100 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | T55B157M6R3C0035 דגמים |
קטגוריה | ESR (התנגדות טורית שקולה) mOhm35 ב-kHz100 |
יצרן Vishay Sprague | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 105°C |
סדרה | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | מארז / תיבה 1411 (3528 מטרי) |
סטטוס החלק פעיל | גודל / מידה אורך 0.138 אינץ' x רוחב 0.110 אינץ' (3.50 מ"מ x 2.80 מ"מ) |
קיבוליות 150 µF | גובה - מקובע (מרבי) 0.083 אינץ' (2.10 מ"מ) |
טולרנס ±20% | קוד גודל של היצרן B |
מתח - נומינלי 6.3 V | מאפיינים שימוש כללי |