T55D227M010C0025
מק"ט מוצר של DigiKey
718-2103-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
718-2103-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
718-2103-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
T55D227M010C0025
תיאור
CAP TANT POLY 220UF 10V 2917
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 53
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
220 µF יצוק קבלי פולימר - טאנטאלום 10 V 2917 (7343 מטרי) mOhm‏25‏ ב-kHz‏100‏
מודלים EDA/CAD
T55D227M010C0025 דגמים
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏25‏ ב-kHz‏100‏
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
מארז‏ / תיבה
2917 (7343 מטרי)
גודל / מידה
אורך 0.287‏ אינץ' x‏ רוחב 0.169‏ אינץ' (7.30 מ"מ x‏ 4.30‏ מ"מ)
קיבוליות
220 µF
גובה - מקובע (מרבי)
0.122‏ אינץ' (3.10‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
קוד גודל של היצרן
D
מתח - נומינלי
10 V