T55V157M010C0015
מק"ט מוצר של DigiKey
718-2193-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
718-2193-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
718-2193-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
T55V157M010C0015
תיאור
CAP TANT POLY 150UF 10V 2917
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 99
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
150 µF יצוק קבלי פולימר - טאנטאלום 10 V 2917 (7343 מטרי) mOhm‏15‏ ב-kHz‏100‏
מודלים EDA/CAD
T55V157M010C0015 דגמים
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏15‏ ב-kHz‏100‏
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
מארז‏ / תיבה
2917 (7343 מטרי)
גודל / מידה
אורך 0.287‏ אינץ' x‏ רוחב 0.169‏ אינץ' (7.30 מ"מ x‏ 4.30‏ מ"מ)
קיבוליות
150 µF
גובה - מקובע (מרבי)
0.079‏ אינץ' (2.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
קוד גודל של היצרן
V
מתח - נומינלי
10 V