T83B106K016EZZL
מק"ט מוצר של DigiKey
718-1571-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
718-1571-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
718-1571-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
T83B106K016EZZL
תיאור
CAP TANT 10UF 10% 16V 1411
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 46
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 µF יצוק קבלי טנטלום 16 V 1411 (3528 מטרי) mOhm‏500‏ ב-kHz‏100‏
מודלים EDA/CAD
T83B106K016EZZL דגמים
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏500‏ ב-kHz‏100‏
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
1411 (3528 מטרי)
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
אורך 0.138‏ אינץ' x‏ רוחב 0.110‏ אינץ' (3.50 מ"מ x‏ 2.80‏ מ"מ)
קיבוליות
גובה - מקובע (מרבי)
0.083‏ אינץ' (2.11‏ מ"מ)
טולרנס
±10%
קוד גודל של היצרן
B
מתח - נומינלי
16 V