T83C107K010EZZS
מק"ט מוצר של DigiKey
718-1564-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
718-1564-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
T83C107K010EZZS
תיאור
CAP TANT 100UF 10% 10V 2312
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 46
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 µF יצוק קבלי טנטלום 10 V 2312 (6032 מטרי) 900mOhm
מודלים EDA/CAD
T83C107K010EZZS דגמים
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
900mOhm
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
מארז‏ / תיבה
2312 (6032 מטרי)
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
אורך 0.236‏ אינץ' x‏ רוחב 0.126‏ אינץ' (6.00 מ"מ x‏ 3.20‏ מ"מ)
קיבוליות
גובה - מקובע (מרבי)
0.110‏ אינץ' (2.79‏ מ"מ)
טולרנס
±10%
קוד גודל של היצרן
C
מתח - נומינלי
10 V