GA0603Y104JXAAC31G
מק"ט מוצר של DigiKey
720-GA0603Y104JXAAC31GTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
720-GA0603Y104JXAAC31GCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
720-GA0603Y104JXAAC31GDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
GA0603Y104JXAAC31G
תיאור
CAP CER 0.1UF 50V X7R 0603
תיאור מפורט
0.1 µF ±5% 50V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0603 (1608 מטרי)
מודלים EDA/CAD
GA0603Y104JXAAC31G דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
0603 (1608 מטרי)
טולרנס
±5%