GA0603Y223KXBAC31G
מק"ט מוצר של DigiKey
720-GA0603Y223KXBAC31GTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
720-GA0603Y223KXBAC31GCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
720-GA0603Y223KXBAC31GDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
GA0603Y223KXBAC31G
תיאור
CAP CER 0.022UF 100V X7R 0603
תיאור מפורט
0.022 µF ±10% 100V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0603 (1608 מטרי)
מודלים EDA/CAD
GA0603Y223KXBAC31G דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
0603 (1608 מטרי)
טולרנס
±10%