GA0805A101FXCBC31G זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
גיליון נתונים
100 pF ±1% 200V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0805 (2012 מטרי)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
GA0805A101FXCBC31G
מק"ט מוצר של DigiKey
GA0805A101FXCBC31G-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
GA0805A101FXCBC31G
תיאור
CAP CER 100PF 200V C0G/NP0 0805
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
GA0805A101FXCBC31G דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
טולרנס
±1%