HV1812Y332JXHARHV זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Vishay Vitramon
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
3300 pF ±5% ‎3000V (3kV)‎ קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 1812 (4532 מטרי)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
HV1812Y332JXHARHV
מק"ט מוצר של DigiKey
HV1812Y332JXHARHV-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
HV1812Y332JXHARHV
תיאור
CAP CER 3300PF 3KV X7R 1812
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
HV1812Y332JXHARHV דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
מאפיינים
מתח גבוה
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
יישומים
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
קיבוליות
מארז‏ / תיבה
1812 (4532 מטרי)
טולרנס
±5%