HV1825Y472MXHARHV זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
שדרוג
Vishay Vitramon
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
שדרוג
Vishay Vitramon
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
ישירים
KYOCERA AVX
4700 pF ±20% ‎3000V (3kV)‎ קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 1825 (4564 מטרי)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
HV1825Y472MXHARHV
מק"ט מוצר של DigiKey
HV1825Y472MXHARHV-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
HV1825Y472MXHARHV
תיאור
CAP CER 4700PF 3KV X7R 1825
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
HV1825Y472MXHARHV דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
מאפיינים
מתח גבוה
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
יישומים
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
קיבוליות
מארז‏ / תיבה
טולרנס
±20%