VJ0402A100FXAAC זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
ישירים
Murata Electronics
קיים במלאי: 3,386,567
גיליון נתונים
ישירים
KYOCERA AVX
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
10 pF ±1% 50V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0402 (1005 מטרי)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
VJ0402A100FXAAC
מק"ט מוצר של DigiKey
VJ0402A100FXAAC-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VJ0402A100FXAAC
תיאור
CAP CER 10PF 50V NP0 0402
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
VJ0402A100FXAAC דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
סדרה
יישומים
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.039‏ אינץ' x‏ רוחב 0.020‏ אינץ' (1.00 מ"מ x‏ 0.50‏ מ"מ)
טולרנס
±1%