VJ0402A121JLAAJ32 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
ישירים
TDK
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
120 pF ±5% 50V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0402 (1005 מטרי)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
VJ0402A121JLAAJ32
מק"ט מוצר של DigiKey
720-VJ0402A121JLAAJ32TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VJ0402A121JLAAJ32
תיאור
CAP CER 120 PF 50V NP0(C0G) 0402
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
VJ0402A121JLAAJ32 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
יצרן
מאפיינים
טמפרטורה גבוהה
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
טולרנס
±5%