VJ0402D0R2VXCAJ
מק"ט מוצר של DigiKey
720-VJ0402D0R2VXCAJTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
720-VJ0402D0R2VXCAJCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
720-VJ0402D0R2VXCAJDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VJ0402D0R2VXCAJ
תיאור
CAP CER 0.2PF 200V C0G/NP0 0402
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
0.2 pF ±0.05pF 200V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0402 (1005 מטרי)
מודלים EDA/CAD
VJ0402D0R2VXCAJ דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
מאפיינים
גורם Q גבוה, הפסד נמוך
גודל / מידה
אורך 0.040‏ אינץ' x‏ רוחב 0.020‏ אינץ' (1.02 מ"מ x‏ 0.51‏ מ"מ)
טולרנס
±0.05pF