VJ0402Y103JXXAC | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP CER 10000PF 25V X7R 0402 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 12 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 10000 pF ±5% 25V קבלי קרמיקה X7R 0402 (1005 מטרי) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | VJ0402Y103JXXAC דגמים |
קטגוריה | מקדם טמפרטורה |
יצרן | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 150°C |
קיבוליות | גודל / מידה אורך 0.039 אינץ' x רוחב 0.020 אינץ' (1.00 מ"מ x 0.50 מ"מ) |
טולרנס ±5% | עובי (מרבי) 0.024 אינץ' (0.60 מ"מ) |