VJ0402Y104KXJCW1BC
מק"ט מוצר של DigiKey
720-VJ0402Y104KXJCW1BCTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
720-VJ0402Y104KXJCW1BCCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
720-VJ0402Y104KXJCW1BCDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VJ0402Y104KXJCW1BC
תיאור
CAP CER 0.1UF 16V X7R 0402
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 22
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
0.1 µF ±10% 16V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0402 (1005 מטרי)
מודלים EDA/CAD
VJ0402Y104KXJCW1BC דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
גודל / מידה
אורך 0.039‏ אינץ' x‏ רוחב 0.020‏ אינץ' (1.00 מ"מ x‏ 0.50‏ מ"מ)
טולרנס
±10%