VJ0505D240JXPAJ
מק"ט מוצר של DigiKey
720-VJ0505D240JXPAJTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
720-VJ0505D240JXPAJCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
720-VJ0505D240JXPAJDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VJ0505D240JXPAJ
תיאור
CAP CER 24PF 250V C0G/NP0 0505
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
24 pF ±5% 250V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0505 (1313 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
VJ0505D240JXPAJ דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
מאפיינים
גורם Q גבוה, הפסד נמוך
סדרה
יישומים
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
0505 (1313 מטרי)
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.055‏ אינץ' x‏ רוחב 0.055‏ אינץ' (1.40 מ"מ x‏ 1.40‏ מ"מ)
טולרנס
±5%