VJ0603A102FXACW1BC
מק"ט מוצר של DigiKey
720-1650-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
720-1650-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
720-1650-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VJ0603A102FXACW1BC
תיאור
CAP CER 1000PF 50V C0G/NP0 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1000 pF ±1% 50V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0603 (1608 מטרי)
מודלים EDA/CAD
VJ0603A102FXACW1BC דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
0603 (1608 מטרי)
טולרנס
±1%