VJ0603A121FLCAJ32
מק"ט מוצר של DigiKey
720-VJ0603A121FLCAJ32TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VJ0603A121FLCAJ32
תיאור
CAP CER 120 PF 200V NP0(C0G) 060
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
120 pF ±1% 200V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0603 (1608 מטרי)
מודלים EDA/CAD
VJ0603A121FLCAJ32 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
יצרן
מאפיינים
טמפרטורה גבוהה
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
מארז‏ / תיבה
0603 (1608 מטרי)
טולרנס
±1%