VJ0603A180FXBCW1BC
מק"ט מוצר של DigiKey
720-VJ0603A180FXBCW1BCTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
720-VJ0603A180FXBCW1BCCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
720-VJ0603A180FXBCW1BCDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VJ0603A180FXBCW1BC
תיאור
CAP CER 18PF 100V C0G/NP0 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
18 pF ±1% 100V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0603 (1608 מטרי)
מודלים EDA/CAD
VJ0603A180FXBCW1BC דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
0603 (1608 מטרי)
טולרנס
±1%